KYE قالب Techenology محدود

خانه

KYE Mould Techenology Limited کارخانه تور

چت IM آنلاین در حال حاضر
اول از همه ، بعد از قرار دادن دسته اول محصول از آخرین دسته قطعات طبل ، باید یک تشکر بزرگ را برای زمان ، تلاش و توجه شما به جزئیات با این آخرین دسته از قطعات بگویم.

—— برایان

این بهترین انتخاب من برای کار با KYE است ، آنها قالب خوبی با قیمت مناسب ، ارتباط موثر و زمان سرب خوب را برای ما فراهم می کنند.

—— پل

1 2 3 4 5 6 7
KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited
دستگاه حفاری
بخش پولیش
کارگاه قالب 2
دستگاه حفاری
کارگاه ابزار سازی
کارگاه قالب 1
دستگاه EDM

دستگاه حفاری

بخش پولیش

کارگاه قالب 2

دستگاه حفاری

کارگاه ابزار سازی

کارگاه قالب 1

دستگاه EDM

1 2 3 4 5
KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited

1 2 3 4 5
KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited

 • خط تولید

  خدمات یک مرحله ای


  ما یک هستیم تیم خلاق و پویا، چه کسی توانایی اجرای کل پروژه را دارد طراحی ، ساخت قالب و پردازش دوم شامل نقاشی اسپری ، چاپ ، کروم ، حکاکی ، مونتاژ ، بسته بندی و غیره و مسئله حمل و نقل.ما نه تنها از ساخت قالب پلاستیک استفاده می کنیم ، بلکه قالب و قالب ریخته گری را می سازیم ماشینکاری قطعات.

   

  امکانات پیشرفته و کارکنان ماهر

   

  برای اطمینان از کیفیت و رفع نیاز مشتری ، ما دارای امکانات پیشرفته و متنوعی در خانه هستیم که بیشتر آنها از ژاپن ، آلمان و تایوان وارد می شوند.

  ما تیم فروش حساسی داریم که همیشه می تواند سریعاً به تقاضای بازار و نوسانات به موقع.تیم فروش ما فقط دارای حس خدمات برای بازار نیستهمچنین با دانش فنی مرتباً کشت می شود.در این روش ، تیم فروش می داند که چگونه باید مدیریت کندکل پروژه را انجام دهید و موثرترین فرآیند را برای مشتریان ارائه دهید.

  برای اینکه ثبات و دانش کافی کارکنان خود را حفظ کنیم ، ما به آموزش کارکنان ، به خصوص برای مهندسین و تکنسین ها ، بسیار اختصاص می دهیم.بنابراین ، همه آنها همیشه در کارکردن ماشینهای به روز شده مهارت دارند و می دانند که چگونه در وقت و هزینه صرفه جویی می کنند.

   

  سازماندهی مؤثر

   

  KYE همیشه با کیفیت عالی ، بهترین خدمات و مشتری اول به عنوان نظریه شرکت ما در نتیجه پیروزی در بازار بین المللی بزرگ که ایالات متحده ، آلمان ، انگلیس ، ایتالیا ، استرالیا ، خاورمیانه ، جنوب شرقی آسیا و شمال آفریقا و غیره را حفظ می کند ، حفظ می کند. ما دارند پیشرفته تشخیص تجهیزات و علمی مدیریت سیستم مدیریت ، تولید و کنترل کیفیت که سازماندهی مؤثر برای کل کارخانه را تضمین می کند.

   

   

                 KYE Mould Techenology Limited خط تولید کارخانه 0

   

   

 • OEM / ODM

  تیم KYE همیشه رشد را با توجه به خواسته های مشتری و بازار حفظ می کند.ما نه تنها فن آوری ، امکانات خود را ارتقا می دهیم ، بلکه با ترن مرتب سازی منظم تیم خود را نیز ارتقا می دهیم.در همین حال ، توسعه خط تولید و کارگاه نیز به بهبود ظرفیت ما کمک می کند.

   

  کارکنان ماهر ما با کیفیت بالا با تکنیک پایدار کار می کنند تا نیاز مشتری با کیفیت بالا را برآورده کنند.ما نه تنها می توانیم به مشتری در طراحی با طراحی OEM 3D کمک کنیم ، بلکه توانایی مدیریت نمونه واقعی اسکن برای دستیابی به بخش 3D و بهبود طراحی بیشتر بر اساس نیاز مشتری را داریم.بدین ترتیب ، ما تیم حرفه ای داریم تا ایده مشتری را جلب کنیم و طراحی را برای ساخت قالب و قالب سازی با یک راه حل متوقف کنیم.

   

  مهندس باتجربه و مهندس QC ما همراه با کارگران در خط تولید برای ساخت بخش فناوری و حل مشکلات تولید کامل کار می کنند.ما سیستم تولید کیفیت ISO9001: 2000 را در تولید پیاده سازی می کنیم.کیفیت است زندگی است ما ادامه به بهتر کردن تولید - محصول کیفیت ، نیروی پیشران برای دستیابیاز کامل کیفیت ، همه مردم KYE می دانند که هستند مسئول کیفیت و مشتری است.

   

  ما افتخار می کنیم که ما همیشه قالب و محصول را با کیفیت خوب ، زمان سرب و پاسخ موثر به مشتریان ارائه می دهیم. KYE به خاطر حفظ خدمات خود به مشتریان ادامه خواهد داد.شرکت اصرار دارد که کیفیت است زندگی، نوآوری است قدرت، شهرت، آبرو هست آینده!

   


   

   

   

 • تحقیق و توسعه

  KYE یک تیم مهندس حرفه ای برای طراحی محصول با تجربه و مهارت کامل در طراحی دارد.تیاو محصولات دلپذیری از مشتریان ما استقبال زیادی کرده است. تیخدمات وی شامل طراحی محصول ، تجزیه و تحلیل قالب جریان و نمونه سازی اولیه است.

  1طراحی محصول
  آ.ما می توانیم با استفاده از مهندسی معکوس ، دیجیتالی شدن سه بعدی و فناوری اسکن لیزری ، محصولات جدیدی را توسعه دهیم.
  بما می توانیم محصولات جدیدی را با توجه به طرح ساده و توضیحات مختصر مانند function.dimension etc.We ارائه دهیم و در صورت درخواست به مشتریان مدلهای سه بعدی و 2D ارائه دهیم.
  جما می توانیم در گروه طراحی مشتری بپیوندیم.به عنوان مثال: برنامه اقتصادی را برای صرفه جویی در هزینه جمع کنید. مشکلات طراحی موجود را برای محصولاتی از قبیل زاویه undercut.sharp نشان دهید. مشکل در پردازش و غیره.

  KYE Mould Techenology Limited خط تولید کارخانه 0

  آنالیز جریان 2MM
  این یک فرآیند بسیار مهم است ، زیرا برای جلوگیری از بروز برخی مشکلات احتمالی مانند هوا trap.mark.and و خط جوشکاری و غیره بویژه برای محصول بزرگ ، باید محصول را از قبل بفهمیم ، بنابراین نرم افزار پیشرفته آنالیز قالب گیری را معرفی می کنیم. و مهندسان حرفه ای برای تحریک ، تجزیه و تحلیل ، بهینه سازی و اعتبار بخشی قطعات پلاستیکی و طراحی قالب. از مشکلات احتمالی پیش بینی شده برای پیشبرد هزینه ، کنترل کیفیت و تضمین زمان تحویل جلوگیری می کنید.

  KYE Mould Techenology Limited خط تولید کارخانه 1

   

  ساخت 3 نمونه اولیه

  برای برخی از پروژه ها ، نمونه اولیه فرآیند غیرقابل اجتناب است. می تواند به مهندس کمک کند عملکرد محصول را بررسی کند و همچنین از بروز برخی از مشکلات که باید پس از آزمایش قالب یافت جلوگیری کرد.به منظور برآوردن نیاز ، تجهیزات پیشرفته نمونه اولیه را خریداری کردیم و کارکنان با مهارت بالا را برای انجام نمونه اولیه توسط CNC یا دستگاه لیزر پرورش می دهیم.در نتیجه ، می تواند به ما کمک کند نمونه های اولیه ای با کیفیت بالا را برای تأیید به سرعت ارائه دهیم.

  4. شناسه

  خوب است که از تزریق 80 تن تا 1600 تن استفاده کنید:

  دستگاه تزریق هورنزونال

  دستگاه تزریق عمودی

  دستگاه دوار دو رنگ

  با دستگاه تزریق هوا و ربات کمک می کند

  5. ثانیه - پردازش

  نقاشی اسپری

  چاپ پد و چاپ ابریشم

  حکاکی

  مونتاژ

   

اطلاعات تماس
KYE Mould Techenology Limited

تماس با شخص: Mr. jeff

تلفن: 0086 139 2681 9972

فکس: 86-769-8162-3892

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما